Transporter Flight Simulator

Simülasyon oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 86.31 MB
  • Version 4.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Toplight Gaming
Yeni rol maceralarının tadını çıkarabileceğiniz oyunda ticari bir uçağın pilotu olamaya hazır mısınız?

En yeni rotaları keşfedebileceğiniz Transporter Flight Simulator, kariyerinizin ilk pilot deneyimini yaşamanız için size sunulan en iyi simülatör oyunudur. Ticari bir uçak pilotunun rolünü üsteleneceğiniz bu oyunda yolcularla dolu bir uçağın kontrolünü sağlamak hiç de kolay değil!

Uçuş saatlerinizi ayarlayarak oyuna başlayacağınız gibi uçuş için gerekli kontrolleri yapmayı da ihmal etmeyin. Simülatörün görevini yerine getirirken yüksek kaliteli uçuş deneyiminin keyfini çıkarabileceğiniz Transporter Flight Simulator  oyununda amacınız yalnıza A noktasından B noktasına yolcu taşımak olmamalıdır. Yolcuların uçuş süresince gerçek hayatta olduğu gibi seyahat ücretlerini ödedikleri bir sistem de bulunuyor.

Pilot olarak yolcularınızın iniş ve kalkış esnasında rahat ve konforlu bir seyahat gerçekleştirmeleri için teknik arızalardan kaçınacağınız Transporter Flight Simulator oyunu ile Dünya'nın en iyi pilotu olmak için çaba sarf edin!

50'den fazla rota ve 8 farklı havaalanı bulunan bu oyunda kariyerinizde ilerleme kaydettikçe diğer bölümlerin seviyesi de otomatik olarak açılacaktır. Başarılı sürüşler gerçekleştirdiğiniz her uçuşunuzda tecrübe puanları da kazanacağınız oyunda pürüzsüz taşıma, kaldırma ve sürüş kontrolleri de bulunuyor. Duyarlı ara yüzü ve gerçek kişileri ile kullanıcılarına sunulan Transporter Flight Simulator oyunu tamamen ücretsizdir.

 

 

 

 

Transporter Flight Simulator indir